Olen sündinud Harjumaal Raasikul. Lõpetades seal põhikooli, suundusin õppima Tallinnasse naiste-ja laste rätsepaks. Selle pisikuga nakatas mind mu oma ema Milvi, kes töötas pikalt õmblejana Klementis. Muidugi õmbles ta ka kodus oma lastele kauneid ja ainulaadseid riideid. Me eristusime alati teistest lastest. Ka mina sain juba päris noorelt õmblusmasinaga tuttavaks. Kõik mu nukud said omale kaunid kleidid selga. Isegi naabritüdruku nukud sai riietatud erilistesse riietesse. Just minu lapsepõlvest olen kaasa võtnud ainulaadsuse ja unikaalsuse riietes. Seda soovin pakkuda ka oma klientidele.

Minu suurim varandus on minu tütar Carmen, pojad Carmo ja Cristian Deivid ning abikaasa Jaanus. Just nendega koos olles sündis ka minu neljas lapsuke Krissvalg Oü. Aasta oli siis 2014 kui otsustasin kirjutada EAS`ile äriplaani ja see sai ka kinnituse. 16.07.2014 registreerisin ettevõtte ja soetasin omale tikkimismasina. Esialgu toimetasin kodustes tingimustes ja siis avanes võimalus avada salong Paides ja siiani olen jäänud püsima Paidesse.

Olen avatud oma kliente abistama individuaalsete toodetega, masintikandi sooviga ja samuti pakun enda loomingut valmistoodete näol. Tooted on nähtaval ka minu salongis Paide, Pärnu tn 101. Soovides külastada mu salongi, siis võib helistada ette ka telefonil +372 5252064 või kirjuta mulle oma soovist e-mailile krissvalg.oy@gmail.com .