Rahvusliku tikandiga jakk.

Pehmet jakki kaunistab rahvuslik tikand nii mõlemal varrukal kui ka taskutel. Reväärkrae annab stiilsust ja vöö mõnusa kinnitamise.
Kood: J19-42130
Suurus: 42/44
Jaki pikkus: 80 cm
Varruka pikkus: 60 cm
Tikandis pisteid 66800
Materjal: Puuvill/elastaan
Hind: 130 EUR

Kui üks linane kleit vajab õhtusteks üritusteks peale mõnusat ja sooja jakki, siis see on just mõeldud sulle. Seest pehme ja karvastatud pinnaga kangas on mõnusalt soe ja ilus. Kaunis rahvuslik tikand kaunistab nii mõlemat varrukat kui ka taskuid. Just moonid, rukkililled ja viljapead on rahvuslikuks sümboliks meie kaunis looduses. Lihtne ja mugav vööga kinnitus annab mänguruumi kehakaalule. Ilus lõige sobib suurepäraselt paljude kehatüüpidega. Taskud on seest voodriga kaetud, et vältida liigset venitamist.

Seda toodet ei tehta masstoodanguna. Jakkide tellitavaks arvuks jääb max 10 ühesugust jakki. Hilisemad jakid saavad omale uued tikandid, värvid ja materjalid.

Kui just sina soovid seda omale või soovid sellist jakki tellida, siis kirjuta mulle meilile krissvalg.oy@gmail.com. Toote kood J19-42130.

Kleit füüsali tikandiga.

Toote kood K19-38120
Kleit, millega võiks tunda ennast mõnusalt nii tööl, sünnipäeval või tänaval.
Efekt on olemas ja kindlasti pilgud sind püüavad.
Suurus 38/40
Kleidi pikkus 88 cm
Varruka pikkus 17 cm
Hind 120EUR

Välimuselt tomat, seest nagu viigimari. See on nii ilus lause füüsali kohta. Kuigi ei soovinud kuidagi punast kleiti teha, et välja näha nagu tomat. Seega sidusin kokku kaks ühesugust kangast, lihtsalt erinevat värvi. Mulle nii meeldib see kombo.
Miks mind inspireeris füüsal? Lihtsalt mu ema kasvatas see aasta uut sorti füüsalit ja no ma pole eales nii suuri marju näinud. Nagu ploomid. Mis seal ikka, füüsal peab saama kleidile. Oli mõte ja nüüd siis tulemus selline.
Kuigi kangas on sünteetiline, ei tihanud ma kleidile voodrit lisada. Lihtne, mõnus ja mugav.
Rõhusin just tikandile ja kanga värvidele ja seega lõige igapäevaselt mugav. Taskusse saab pista mida iganes.

See toode on ainueksemplar ja seda sellisel kujul rohkem ei toodeta. Tellida saab teisest kangast ja teiste värvidega kleidi.

Kui oleks soov kleiti tellida, siis kirjuta mulle meilile krissvalg.oy@gmail.com. Toote kood K19-38120.

Vallatu jänese kleit.

Toote kood K19-3880
Kui sa soovid olla ainulaadne ja pilkupüüdev, siis see kleit on mõeldud just sulle. Julge teistest erineda ja ole omanäoline mõnusas vallatus kleidis.
Kui oled suuruses 38/40, siis kleidike võib saada sinu omaks.
Kleidi pikkus 95 cm.
Varruka pikkus 29 cm.
Hind 80 EUR

Oo neid vallatuid taskuid. Nunnukas valvab su telefoni, huulepulka või mis iganes sa taskusse pistad. Kõrv kikkis kuuleb juba kaugelt, kas või mis sinna taskusse pistetakse.
Lõige on valitud just mõnusaks äraolemiseks mugav ja lihtne. Mõte, et tunne ennast mugavalt nii tööl, kodus kui puhkehetkel.
Materjaliks kehale mõnus puuvillasisaldusega kangas.

Seda kleiti täpselt sellisel kujul valmib vaid 3 kleiti. Tellida saab teisest kangast ja teiste värvidega kleidi.

Kui oleks soov kleiti tellida, siis kirjuta mulle meilile krissvalg.oy@gmail.com. Toote kood K19-3880.