Masintikkimine kaunistab rõivaid ja muudab kandja ainulaadseks.

Üks väga tore seltskond lasi omale teha ühesugused pluusid ja eristuvad omaloomingulise disainiga, mida saab teha programmerides tikkimisfail kliendi soove arvestades. Vaata ka tehtud tööde alt pilte.

Masintikand on ilus, vastupidav ja ainulaadne.

Erakliendina on võimalik oma tooteid uuendada just tikandiga ja muuta seega toote eluiga pikemaks. Samuti saab peita tootele tekkinud auk või plekk. Samuti saab salongist tellida uue toote koos tikandiga ja seeläbi eristuda suurest massist ja olla silmapaistev. Oled otsimas kingitust, siis isiklik soov tikituna näiteks kotil või rätikul annab kingile sooja tunde ja erilisuse. Pead oma juubelit või pulma ja soovid nimekaartide abil paigutada külalisi lauda, siis just salvrätikule tikitud nimed annavad üritusele omapära. Pole katsikule minekuks kingitust, siis armas ja pehme kaisuloomake võib saada omale sünniinfoga tikandi ja eriti äge kingitus ongi olemas, mis jääb kindlasti mälestuseks veel kauaks.

Hugo sai omale rõõmsa sõbra.
Tikitud foto. Tikitud fotodega saab kaunistada nii patju kui ka albumeid. Kingitus kõige kallimatele.

Ettevõtted saavad reklaamida ennast toodetele tikitud logodega. Logodega saab kaunistada ka kingitusi äripartneritele või oma töötajatele. Eristu ainulaadse ja personaalse kingitusega.

Türi Tantsustuudio õpilastel on logodega tantsuriided kui ka spordikotte kaunistab logoga tikand. Vaata ka tehtud tööde alt pilte.

Logo tikkimiseks või ka personaalse pildi tikkimiseks on vajalik pilt paberkandjal või erinev fail (JPG, PDF, CDR, GIF), mis tuleb saata e-mailile krissvalg.oy@gmail.com. Kvaliteetse tikandi tegemiseks tuleb anda infot:

Soovitus:

Tavaliselt tikitakse otse tootele, kuid on ka võimalus valmistada tikand, mida saab hiljem peale õmmelda või takjapaelaga tootele kinnitada.

Hindreku talu Järvamaal kasutas oma jopedele just pealeõmmeldavaid logosid. Vaata ka tehtud tööde alt pilte.

Tikkimisel kasutan ainult kvaliteetseid niite. Tikandeid võib tellida ainueksemplarist alates ja ülemine piir puudub. Nime tikkimine või olemasolevast arhiivist pildi tikkimine valmib üldjuhul samal päeval, kuid võib ka aega võtta 1-2 päeva (oleneb tööde mahust). Suuremate koguste puhul lepime juba kokku tähtajad.

Tikandi hind kujuneb vastavalt pistete arvule. Mida rohkem on pisteid, seda kallim on tikand. Tikkimisfaili programmeerimise tasu lisandub vaid esmakordsel tellimisel. Fail säilib salongi arhiivis ja järgnevatel tikkimistel on ainult tikkimise kulu (kui ei soovita tikandil muudatusi).

Esmatellimisel räägime alati tikandi suurusest, asukohast, materjalist ja niitide värvist.

Kardin sai omale ainulaadse tikandiga allääre.
Personaalne kingitus kallitele inimestele.