Mida pead teadma sooritades Krissvalg Oü`st ost.

Müügitingimused kehtivad Krissvalg Oü klientidele, kes on ostnud toote veebist www.kaunistikand.ee lehe kaudu ja samuti kui oled ostu sooritanud salongist Paide, Pärnu tn. 101.

Lisaks käesolevatele tingimustele, reguleerivad õigussuhteid ka kehtivad Eesti Vabariigi võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid.

Krissvalg Oü jätab endale õiguse teha müügitingimustes muudatusi ja need kajastuvad veebilehel www.kaunistikand.ee.

Hinnainfo

Hinnad individuaalõmblust tellides.

Hinnad on alates summast. Hind võib muutuda keerukusastmest ja materjalist.

Tellimustöid hoitakse salongis maksimaalselt 3 kuud (kui ei ole muud kokkulepet). Peale 3 kuu möödumist on salongil õigus otsustada tellimuse realiseerimise üle.

Kuidas disaintoodetest tellida?

Tellimuse vormistamine.

Tellimuse kinnitamiseks vajalike andmete täitmine on väga oluline ja tasub jälgida andmete õigsust ka arvel. Just sellest oleneb toote kiire ja tõrgeteta saatmine.

Kodulehelt sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel (E-R 10.00 – 15.00). Kui tellimus esitatakse reedel pärast kella 14.00`i, siis vormistatakse tellimus järgneval esmaspäeval. Kaubale ise järgi tulles, palun kindlasti ette helistada numbril +372 5252064.

Müügitehing jõustub pärast kliendipoolt tehtud makse laekumisest Krissvalg Oü pangakontole.

Tellimused, mille eest ei ole tasutud maksetähtaja jooksul, siis Krissvalg Oü`l on õigus tühistada arve ja tellimus.

Kuidas pakk jõuab kohale?

Pärast müügi jõustumist, pakitakse tellimus ning pakk läheb üle kliendi poolt valitud logistikaettevõttele maksimaalselt 3 tööpäeva jooksul. Komplekteerimise tähtaeg hakkab jooksma summa laekumise hetkest Krissvalg Oü pangakontole. NB! Pakendamisel kasutatakse ka taaskasutavaid pakendeid. Hoiame loodust!

Krissvalg Oü ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikaettevõttele üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Krissvalg Oü ei saanud mõjutada ega ette näha.

Kui tellitud toodet ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega, siis Krissvalg Oü teavitab klienti. Kuna tegu on ka üksiktoodetega, siis avaneb ka võimalus tellida sarnane toode. Sellisel juhul lepitakse tingimused juba isiklikult kokku e-maili teel.

Kuidas tagastada?

Individuaalselt õmmeldud ja tikitud tooted ei kuulu tagastamisele.

Disaintoodete puhul kehtib õigus toode tagastada 14 päeva jooksu. Kauba tagastamisel tuleb esitada avaldus e-maili aadressile krissvalg.oy@gmail.com 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Tagastatav toode ei tohi olla kasutatud, määrdunud, katki ja tootel peavad küljes olema originaalsed etiketid. Kui toode on määrdunud, kasutatud või katki, siis ei kuulu tootele kulunud summa tagastamisele. Samuti kui tootel puuduvad originaal etiketid, siis tootele kulunud summa ei kuulu tagastamisele. Tagastamisega seotud kulud katab klient isiklikult. Tagastatav summa tagastatakse kliendi pangakontole pärast toote tagasijõudmist Krissvalg Oü valdustesse ja peale toote kontrollimist 30 päeva jooksul.

Krissvalg Oü ei vastuta kliendile tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Krissvalg Oü ei saanud mõjutada.

Salong annab garantii töö kvaliteedile.

Vajadusel parandatakse puudused, vahetatakse toode ümber või asendatakse uuega.

Kuidas isikuandmeid töödeltakse?