Individuaalõmblusest minu salongis.

Imeilus Anu sai oma juubelipeol särada kauni rahvusliku tikandiga kleidiga. Kõik külalised olid vaimustuses ja kiitsid kleiti. Kui ka sina soovid erineda erilistel sündmustel, siis võid julgesti minuga ühendust võtta.

Sooviksin, et konsuldatsiooniaeg salongis broneeritakse omale helistades +372 5252064 või kirjutate meilile krissvalg.oy@gmail.com . Kui mul on parasjagu teine klient ees või kiire tellimuse lõpetamine, siis peate kahjuks ootama või leppima uue ajaga. Aja broneerimine kehtib konsuldatsiooniks, proovideks kui ka toote kättesaamisel. Kui juhtub, et ei saa kokkulepitud ajal tulla, siis palun andke sellest teada.

Oma mõttega võid minu juurde pöörduda ka koos joonistatud pildiga või mõne fotoga. Mida täpsem on kirjeldus, seda parema tulemuse koos saavutame. Räägime läbi lõike sobivuse figuurile ja kanga valiku. Just salongi ja Teie koostöös valmib just soovitud tulemus.

Materjal ei pea kohe olemas olema. Räägime kõigepealt tegumosest ja alles siis saab teada kanga materjali ja koguse.Salong tegeleb ka ise kanga muretsemisega kliendile (klient peab andma täpse kirjelduse kanga värvist ja materjalist). Sellisel juhul annate õiguse salongil kangas valida ja hilisemad pretensioonid ei kuulu vaidlustamisele.

Mul on kliendiks kujunenud üks tore mees, kes ei karda teistest erineda ja tema soovid on mulle alati põnevad. Viimati valmistasin talle linase jaki pruuni kaunistuspaelaga.

Proov või proovid on väga tähtsad ideaalse toote valmimisel. Proovis peavad kaasas olema need esemed, millega toodet hiljem kannate (pesu, korrigeeriv pesu, kingad, …). Näiteks kasutate proovis tavalist rinnahoidjat ja hiljem hoopis Push Up rinnahoidjat, siis muutub büsti asukoht märkimisväärselt. Samuti korrigeeriv pesu muudab ümbermõõtu 1,5 numbrit. Kui proovis midagi ei meeldi, siis just seal tuleb juhtida tähelepanu häirivatele faktoritele. Vaatame häirivad kohad koos üle ja siis otsustame, kas need eemaldada või muuta.

Masintikandiga on võimalik toode veelgi kaunimaks ja ainulaadsemaks muuta. Tikandi soovist tuleks teada anda juba konsuldatsioonis. Siis tean välja otsida soovitud tikandid või programmeerida just Teile sobiv tikand. Tikanditest on juttu ka masintikkimise lehel. Üldjuhul täpse tikandi asukoha määrame ära esimeses proovis. Tikand annab kindlasti tootele isikupärasuse ja pälvib suure tähelepanu.

Selle kauni ja piduliku kleidi vöökohta kaunistavad pärlid. Pärlitega kleite on võimalik tellida just enda soovi ja mõõdu järgi.

Ma armastan seda mida ma teen. Iga toode saab minult killukese mu hinge ja kuhjaga armastust. Kõik mis teen on ainulaadne ja võid olla kindel, et erined teistest. Kust saan ma inspiratsiooni: meie endi loodus, inimesed, uudised, kõik mis siin meil kodus toimub…

Ainult koos saame luua täiesti ainulaadse ja kauni toote just Teile. Olen alati väljakutseteks valmis ja ootan Teid oma salongis Paide, Pärnu mnt 101. Helista +372 5252064 või kirjuta krissvalg.oy@gmail.com

EELISTA EESTIMAISELT EESTIMAIST!